Оригінальні побажання в дорогу своїми словами

Зробили добірку самих красивих побажань в дорогу українською мовою. Обирайте ті, які найбільше порадують близьку людину.

Нехай навіть звернувши не туди, ти все-одно потрапив куди треба.

Нехай поїздка буде в радість!

Бажаю отримати нові цікаві враження.

Щоб далека дорога тебе не втомила і було про що приємно згадати по закінченню шляху!

Нехай дорожній патруль буде – добрим!

Нехай будь-яка дорога веде тебе до щастя!

Спокою тобі за кермом!

Від щирого серця бажаю щасливої ​​дороги і благополучній дороги. Нехай ніщо не завадить насолоджуватися цією поїздкою, нехай ніхто не зможе перешкодити твоїм веселим пригодам і щасливим сподіванням. Нехай ангел тебе зберігає, нехай це подорож подарує тільки позитивні емоції і масу задоволень.

Тримай курс на успіх і удачу!

Безаварійного тобі шляхи.

Нехай благополучний результат твоєї поїздки не залежить від випадковостей.

Нехай ніщо не посміє збити тебе з правильного шляху.

Бажаю нічого не забути і дістатися до місця призначення без пригод, а з багажем приємних вражень!

Швидких тобі зборів, легкого багажу, рівною дороги і якнайшвидшого повернення назад!

Бажаю щасливої ​​дороги! Нехай благополучної буде твоя дорога, нехай успішним буде цей маршрут, нехай душа твоя буде спокійна протягом всієї поїздки, а серце нехай радіє і насолоджується кожним чудовим миттю цієї подорожі.

Чи не купити хорошу погоду і добре самопочуття, зате можна бути у відмінній компанії і з хорошим настроєм! Бажаю щасливої ​​дороги, реалізації задуманого і уникнути будь-яких неприємностей!

Нехай твоя дорога буде покрита чудесами!

Щасливого тобі шляху! Візьми з собою в дорогу везіння і натхнення, бадьорість і посмішку, позитивний настрій і сонячну енергію, і нехай чекає тебе рівна, зелена дорога, поруч – приємний попутник, за кожним поворотом – удача, на кожному перехресті – успіх, на кожній зупинці – радість !

Нехай кожен кілометр буде рівним і легким, простим і зрозумілим.

Щасливої ​​дороги і доброї дороги, чудового настрою і хороших попутників, внутрішнього натхнення і навколишньої краси. Нехай це подорож не завдасть клопоту, а тільки масу приємних вражень, емоцій та незабутніх моментів посмішки.

Побажання в дорогу до сліз

Побажання в дорогу у прозі

Щасливої ​​дороги! Щасливої ​​дороги! Нехай дорога буде легкою і чистою. І ви доберетеся до місця призначення дуже швидко і легко. Тихій дороги, веселій компанії.