Щирі компліменти жінці своїми словами, до сліз

Зробили добірку компліментів жінці . Обирайте ті, які найбільше порадують близьку людину.

Ти як весняна квітка: життєрадісна і доглянута. (Ви можете більше дізнатися про те, як виглядати дорого і доглянуто кожен день, прочитавши статтю).

Мила, прекрасна жінка – ти як ніжний бутон царських кольорів, як ранкова крапля роси, як схід сонця прекрасна. твоя краса зачаровує і кружляє голову, доброта здатна розтопити вікові льоди, а велике серце торкнутися саму черству душу. Будь коханою і безтурботним!

Ти найкрасивіший квітка на всій планеті.

Я ставлюся до тебе занадто трепетно, адже ти розбудила в мені бажання оберігати і захищати.

Знаєш, твої фото у мене на всіх гаджетах. Тому що не можу перестати тобою милуватися.

Мила моя, ти досконала у всьому – твій погляд, посмішка, хода, голос … Я дивлюся на тебе і не можу підібрати потрібних слів від хвилювання. І, здається, що коли ми разом слова не потрібні.

Мила, ніжна, добра, ти створена природою на диво. Твоя краса просто обворажівает. Я такий щасливий, що зустрів тебе, і пишаюся, що у мене найкрасивіша дівчина на світі.

Ти, як фантастична книга, захоплива у світ мрій, прекрасних почуттів і щасливого настрою, ти – чудова людина, людина зачаровує посмішки і чарівного погляду.

Твій образ настільки незрівнянний, що його можна назвати божественним.

Твоїй зовнішності позаздрить будь-яка супер модель.

У мене просто не вистачає слів, щоб описати тобі свої почуття.

Ти – половинка мого серця, моя доля. Я такий щасливий, що ти є у мене, моя гарна, ніжна і ласкава. Тільки з тобою я відчуваю себе щасливим. Мені так хочеться довгі роки прожити з тобою, моя радість, любити і бути завжди коханим. Я пропоную океан, свою любов, в якому ти можеш купатися в будь-який час року. Я зроблю все, щоб у тебе неодмінно збулися всі мрії. Я люблю тебе з кожним днем ​​все сильніше і сильніше. Ти мій найголовніший чоловічок в світі. Нехай в твоїх очах завжди світиться радість.

Привабливий, красивий, чарівний, яскравий, гарячий, пристрасний і сексуальний чоловік.

Дуже приємно знаходиться в твоїй компанії. Ти, як сонце, висвітлюєш все навколо, і як веселка, вносиш фарби і позитивний настрій!

З тобою добре і приємно, з тобою радісно, ​​а дивитися на твою красу – суцільне задоволення!

Мені дуже подобаються твої шовковисте волосся!

Навіть найбільший і глибокий океан не зрівнятися з величиною твоєї краси!